Oferta

Nasza oferta to kompleksowe projekty wnętrz mieszkalnych i usługowych, aranżacja i dekoracja pomieszczeń, nadzór autorski, projekty małej architektury i elewacji a także jednorazowe porady i konsultacje.
Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami, którzy gwarantują jakość realizacji projektu oraz z wieloma polskimi i zagranicznymi firmami oferującymi materiały wykończeniowe oraz dekoracyjne.

Pierwsze spotkanie, odbywające się na ogół w projektowanym lokalu, jest spotkaniem niezobowiązującym i ma celu wspólne zapoznanie się oraz obejrzenie lokalu i wstępną wycenę prac.

Następnie umawiamy się na podpisanie umowy, w której doprecyzowujemy wszystkie szczegóły związane z realizacją projektu.

Mając już za sobą kwestie formalne, po rozpoznaniu gustu, wymagań i oczekiwań klienta, wspólnie tworzymy niepowtarzalne wnętrze.

Rozpoczynamy od inwentaryzacji pomieszczeń (zdjęcia + pomiary), na podstawie której
robimy plan funkcjonalny wraz z rozmieszczeniem sprzętów i mebli, maksymalnie dostosowany do potrzeb mieszkańców. Na podstawie planu tworzymy kłady ścian, sufitów oraz posadzek z dobraną kolorystyką, materiałami oraz doborem mebli, oświetlenia, tkanin.

Po dopracowaniu wszystkich szczegółów tworzymy fotorealistyczne wizualizacje, aby mogli Państwo zobaczyć projektowane wnętrze jeszcze przed jego realizacją. Ostatni etap prac to przekazanie rysunków wykonawcom oraz, stosownie do Państwa życzenia, kompleksowy nadzór autorski nad realizowanym projektem.

Każdy projekt dostosowany jest do indywidualnych wymagań klienta, dlatego w trakcie prac pozostajemy w ciągłym kontakcie telefonicznym i mailowym, starając się służyć pomocą i radą. Spotykamy się również bezpośrednio oraz towarzyszymy Państwu podczas wizyt w sklepach.

W trakcie realizacji projektu wszelkie pomysły, uwagi i sugestie z Państwa strony są bardzo cenne – pozwalają nam bowiem zaprojektować wnętrze bliskie temu, jakie sobie Państwo wymarzyli.

 

 

Projekt kompleksowy zawiera:

  • inwentaryzację
  • projekt funkcjonalny pomieszczeń wraz ze zmianami budowlanymi, rozmieszczeniem  ścianek działowych , mebli i sprzętów
  • projekt elektryki i oświetlenia
  • projekt sufitów podwieszanych oraz zabudów kartonowo -gipsowych
  • projekt okładzin ściennych i kolorystyki
  • projekt posadzek
  • projekt mebli i zabudów indywidualnych
  • dobór mebli, oświetlenia, sprzętów i materiałów
  • opcjonalnie: nadzór na budowie